• https://www.facebook.com/PerkAmbalaj/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90532 415 90 29

HAKKIMIZDA


PERK AMBALAJ
 1987 yılında, Mustafa PERK tarafından Aydın ili Köşk İlçesinde kurulmuştur. Ağaç kasa üretimi yapan firmamız, müşterilerine ağaç kasa konusunda her türlü tavsiye, öneri ve çözüm imkanları sağlayan, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak en üstün kaliteyi yakalamayı hedefleyen tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı bilincinde olan firmamız sektöründe lider ve saygın bir kuruluş olma yolunda hızla ilerlerken değerlerinden asla taviz vermeyecektir.

VİZYONUMUZ
Ülkemizi başarıya taşıyan sanayicilerimizin ürünlerini koruyan, üstün kaliteli ağaç kasalar üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. Topluma, insana ve doğaya karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmak. Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımızın gelişimini sağlamak. Büyüyen ve güçlenen bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

HİZMETLERİMİZ ARASINDA;

Ağaç Kasa İmalatı . Tahta Kasa İmalatı .  Ahşap Kasa İmalatı .